Antena DVB-T TELMOR Digit Activa


A6080

131,00 zł

(131,00 zł szt.)

Brutto

Antena DVB-T TELMOR Digit ActivaIlość
Ostatnie sztuki w magazynie

 •   Dane osobowe Klienta, podane przez Klienta w trakcie składania zamówienia zostają umieszczone w bazie Sprzedawcy. Dane te mogą być przetwarzane przez Sprzedawcę tylko w celu realizacji zamówienia Klienta.
  Klient może skorzystać z opcji zapamiętania jego danych przez system w celu ułatwienia Dane osobowe Klienta, podane przez Klienta w trakcie składania zamówienia zostają umieszczone w bazie Sprzedawcy. Dane te mogą być przetwarzane przez Sprzedawcę tylko w celu realizacji zamówienia Klienta. Klient może skorzystać z opcji zapamiętania jego danych przez system w celu ułatwienia
 •   Dostawy są realizowane na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
  Przesyłki wysyłane firma kurierska są ubezpieczone.
  Przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm Dostawy są realizowane na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Przesyłki wysyłane firma kurierska są ubezpieczone. Przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm
 • Odstąpienie od umowy

1. Klient dokonujący zakupów w Sklepie Internetowym, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w terminie czternastu dni (14 dni). Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie czternastu dni (14 dni) od d Odstąpienie od umowy 1. Klient dokonujący zakupów w Sklepie Internetowym, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w terminie czternastu dni (14 dni). Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie czternastu dni (14 dni) od d
Gwarancja - 24 miesiące
 
Antena DVB-T TELMOR Digit Activa (biała)
Widok anteny
Antena DVB-T TELMOR Digit Activa (biała)
Widok mocowania anteny 

Antena DVB-T TELMOR Digit Activa (biała)
Widok anteny od strony złącza typu F. 

Antena DVB-T TELMOR Digit Activa (biała)
W komplecie znajduje się zasilacz oraz elementy montażowe. 

Antena Digit Activa  przystosowana do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T w paśmie VHF (174-230 MHz) oraz UHF (470-790 MHz). Zastosowany w antenie wzmacniacz działa tylko na paśmie UHF. Antena jest dedykowana dla obszarów o stosunkowo dobrych oraz średnich warunkach odbioru sygnału telewizji naziemnej.
Antena przeznaczona jest do poziomego montażu na ścianach budynków, balkonach, dachach, może być także montowana na przyczepach kempingowych.
Antena charakteryzuje się bardzo niską wartością współczynnika fali stojącej WFS≤2,2 co oznacza, że jest bardzo dobrze dopasowana impedancyjnie.
Kroploszczelna obudowa anteny wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS, gwarantuje dużą trwałość oraz mały ciężar anteny DIGIT.
Cechy wyróżniające
 • przystosowana do odbioru cyfrowej TV naziemnej - DVB-T, Full HD,
 • wbudowany wzmacniacz antenowy - DIGITactiva,
 • silne tłumienie sygnałów telefonii komórkowej GSM,
 • współczynnik dopasowania WFS≤2,2,
 • wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne,
 • prosty montaż bez użycia narzędzi.
Możliwe jest zasilanie wzmacniacza antenowego na dwa sposoby: bezpośrednio z tunera DVB-T (napięcie DC 5V) lub jeśli odbiornik nie posiada takiej funkcji - przy pomocy dołączonego zasilacza. 
Do zastosowań wewnątrz budynków polecamy antenę .
Poniżej prezentujemy wyniki pomiarów zysku energetycznego, charakterystyki kierunkowej i charakterystyki dookólnej anteny DIGIT w wersji bez wzmacniacza. Dla anteny Digit Activa należy dodatkowo uwzględnić wzmocnienie 18dB +/-4dB.
Zysk energetyczny.
Charakterystyka kierunkowa.
Charakterystyka dookólna.
Dane Techniczne
Nazwa DIGITactiva
Kod towaru A6080
Pasmo pracy UHF 470-862 MHz
VHF 174-230 MHz
Polaryzacja UHF pozioma (H)
Wzmocnienie wzmacniacza - UHF 18 ± 4 dB
Wzmocnienie wzmacniacza - VHF 0 dB
Współczynnik fali stojącej WFS ≤2,2
Współczynnik szumów 2 dB
Maksymalny poziom wyjściowy 
dla 2 sygnałów TV
103 dBμV
Rozwartość wiązki 3dB w płaszczyźnie poziomej 75º
Rozwartość wiązki 3dB w płaszczyźnie pionowej 130º
Stosunek promieniowania tył / przód > 15 dB
Zasilanie wewnętrznego przedwzmacniacza* 230V/5…+24V DC
Pobór prądu 45 mA / DC 12 V
Średnica masztu 25...45 mm
Masa 0,8 kg
A6080
1 Przedmiot
2020-09-16

Specyficzne kody

Nowy produkt